sailingforchange@gmail.com

504 568 446

Boże Ciało-Mazury

30.05-3.06.2017

cena: 500*/550

   *uczestnicy co najmniej jednej edycji naszych rejsów

Spotykamy się w środę  wieczorem (można dojechać w czwartek rano). Kończymy w niedzielę po południu.

Miejsce: Węgorzewo- Port Keja / Giżycko

W cenie: duże, komfortowe i bezpieczne  jachty, jak Phila 880, Phila 900 czy Antila 29, opłaty portowe, paliwo, opieka sternika

Wyżywienie: we własnym zakresie. Zabieramy ze sobą co lubimy, bądź robimy zakupy na miejscu. Nie praktykujemy składek na jedzenie, wspólnych list itp., jednak tym co mamy dzielimy się z załogą. Jachty są wyposażone w kuchenkę oraz pełen zestaw garnków talerzy itp. Na pewno będziemy grillowali i robili ogniska, więc warto wziąć to pod uwagę robiąc zakupy.

 

Dodatkowe koszty: opłata parkingowa, sanitariaty, prysznice. 

 

Rezerwacja: aby zarezerwować miejsce na jachcie należy zgłosić  telefonicznie, bądź mailowo chęć udziału w rejsie, oraz wpłacić zaliczkę w wysokości  200 zł w terminie do 23. 04. 2017


Wszelkie pytania: Tomek Kalinowski,                            tel 504568446, lub sailingforchange@gmail.com

To zdecydowanie idealny czas na mazurski rejs! Dzień jest bardzo długi, noce dość ciepłe, a woda zachęca do pierwszych kąpieli - tych nieco odważniejszych ;).  Śmiało można też liczyć na przedwakacyjną opaleniznę. 

Jak zawsze odwiedzimy gwarne porty, oraz dzikie bindugi. Gitar, szant  i wieczornych ognisk zabraknąć nie może!

 

W tym roku uczestnikom proponujemy codzienne zajęcia, warsztaty z jogi. Zabierzemy ze sobą kilka desek tupu SUP, by przy sprzyjających warunkach udać się na krótki spływ, albo poćwiczyć jogę.

Wszak powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, zachęcamy   do codziennych aktywności takich jak np. slackline, speedminton biegów, skoków i innych pomysłów, które przyjdą nam/Wam do głowy.

Joga & SUP